Som priebežne asi rovnako na Slovensku ako aj v Kanade. Osobné stretnutia zvyčajne prebiehajú v Sade Janka Kráľa v Bratislave, cez ZOOM, Facetime alebo Skype. Moje audiá a videá sa dajú sledovať cez môj Youtube kanál pod názvom Jana Ziman. Postupne presúvam moje online info na sesterskú stránku www.modranacocreation.com Teším sa z našeho prepojenia a zo spoločnej energetickej práce, ktorá nepozná oddelenie!

Pokiaľ chcete byť včas upovedomení o mojich aktivitách, prosím pošlite email so žiadosťou o zaradenie do mailového zoznamu. Ďakujem.

 Od roku 2015, kedy som sa vzdala svojej milovanej jurty, ktorá slúžila ako jogové, ozdravné a meditačné centrum, som v neustálom pohybe. Vypĺňam si tým môj dávny sen vyskúšať život nomáda. To, že ovládam niekoľko jazykov a moja práca je univerzálna, tomu krásne napomáha.  Samozrejme, že aj môj muž, s ktorým sa výborne v práci aj živote dopĺňame. Moja firma Anahata Yoga and Healing funguje naďalej vo virtuálnej podobe a má tým širší dosah ako doposiaľ. Takto sa kruhy rozširujú a prepájajú a som nadšená, že obsiahli aj moju rodnú krajinu. Nestránim sa žiadneho nového dôstojného a zmysluplného dobrodružstva a budem sa tešiť Vášmu pozvaniu. Keď ma to omrzí, tak si zase niekde postavím jurtu a potom zavolám ja Vás :-)