Rodená Slovenka; srdcom a duchom na rodnej hrude a zároveň na Vancouverskom ostrove v západnej Kanade, kde žijem od roku 1994, a okrem iného sa tam teším z dvoch dospelých synov a milovaného muža.

Zasvätila som svoj život rozvoju vedomia a nachádzaniu vnútornej podstaty. Nikto ma nevie lepšie usmerniť a posilniť ako moje najhlbšie vnútro. Stromy sú moji učitelia k uzemneniu seba samej do vlastnej pravdy a rezonancie s volaním duše a srdca. Nachádzanie koreňov vo víchrici života a ustálenie reality do daného momentu z virvaru mysle, ktorá sa pohybuje ako koruna stromu v divom vetre, je základ. Potom dokážem navigovať svet z vlastného jadra, usmernovať srdcom, a užívať si život s ľahkosťou a radosťou. Každý deň je lekciou týchto jednoduchých a pravdivých učení Matky Prírody a našich predkov. Čím lepšie si ich osvojím, tým je moja podpora pre druhých prirodzenejšia a efektivnejšia.

Vo svojej 5-tej dekáde života objavujem nové obzory a slobodu bytia. Prichádzam teraz častejšie na Slovensko podeliť sa so svojimi darmi, potešiť sa s rodinou, priateľmi z ranného obdobia môjho života a žasnúť nad tým, že všade na svete ľudia prežívajú a objavujú to isté. Milujem vodu, les, samotu a tiež spoločnosť vzácnych bytostí.

Rozhlasové interview o úseku mojej životnej cesty z novembra 2015 nájdete >>TU<<.