12.7.2020:

V uplynulej splnovej meditácii mi v našom telepatickom kruhu prišlo posolstvo: Liaheň, Vajce, Teplo. Ako to v kruhoch zameraných na energetickú prácu býva, to, čomu venujeme pozornosť, venuje pozornosť nám. Tí, ktorých kruhy volajú, sú zvyčajne bytosti s vysokým potenciálom.Často sú frustrovaní svojím “starým známym bolestivým“ okolím, keďže šedé masy sa menia len pod náporom krízových udalostí. Vtedy je to jednoduché: buď zmena alebo zánik. V súvislosti s Koronou sa vytvoril akýsi prienik do neznáma, z ktorého na nás už dlho niečo volá. Ja na toto volanie sčasti odpovedám nasledovnou výzvou.

Ak ste ešte nevideli kockaté vajce, tak si pozrite priložený obrázok. Je metaforou nás, Pracovníkov Svetla, ktorí sa v rámci prežitia museli vtesnať do okolností života zvaného Matrix. Starými vzorcami sme si vyformovali hrany a takmer aj zabudli ČO SME (v danej metafore “vajcia”). Vo vajci vie energia ľahko voľne prúdiť a tvoriť. Ak si vajce vytvorí uhly, v tých tmavých kútoch vie energia stagnovať, dokonca aj strašiť, alebo sa do nich nikdy nedostane. Vtedy sa vajce so sloganom “seriem na to”zmení na záprdok, hi-hi. Navyše hranaté vajce aj vonku naráža a zakopáva (vynárajú sa nám opakovane rovnaké výzvy?), namiesto bravúrnej navigácie vlnenia živelnej každodennosti.

JE ČAS, ideálna kombinácia kozmických energií, aby sme sa navrátili k svojmu optimálnemu “blueprintu” alebo šablóne svojho skutočného JA. Preto nás pozývam do LIAHNE, kde si dovolíme zmeniť formu z kockatej na pôvodnú, ktorú v Kundalini joge vibrujeme mantrou SAT NAM. V nej sa buď viac zrelaxujeme do svojej vlastnej prirodzenosti, alebo sa dokonca odvážime vyliahnuť sa do svojej novej podoby. K tomu nám poslúži TEPLO.

TEPLO si vytvoríme vo virtuálnom kruhu nielen intimitou srdiečkovského napojenia bytostí na ceste prebudenia, ale aj silou Kundalini a jej transformačnej energie.

LIAHEŇ bude v podobe virtuálneho kruhu cez ZOOM portál, v ktorom sa stretneme každú stredu večero 9-tej hodine po dobu 90 minút v trvaní 9 týždňov. Je v nej vítané každé vajce, ktoré má vôľu na sebe pracovať, dodržiavať Protokol pre Kundalini jogu, dôvernosť zdieľania v kruhu, a tiež do neho vnesie iskričku bezprostrednosti, kuriozity, nevinnosti a bláznivosti svojho Vnútorného dieťaťa. To posilníme tak, že vstúpime do kruhu pod detským menom alebo prezývkou a prizveme aj svojich obľúbených hrdinov resp. archetypy (napr. Janka Indiánka).

VAJCE, ktoré táto vandrovka volá, rezonuje s tým, že:

  • Chce byť samé sebou a želá si zobudiť svojho spiaceho génia
  • Zobudí ho tým, že sa zviditeľní v kruhu (liaheň)
  • Silu svojho génia vloží do črtajúcich sa možností
  • Aktívnou imagináciou možnosti premení na príležitosti
  • Príležitosti uchopí v najvyššom záujme všetkých
  • Prístupom radikálnej hojnosti znásobí silu kruhu
  • Silu kruhu posilní 100% pozitivitou
  • Pozitívnym prístupom k sebe a druhým zmení formu aj svet.

ZAČIATOK: Streda 22.7. 2020 od 21.00 hod.

TRVANIE: 9 týždňov od Novu v júli do Novu v septembri 16.9. 2020; účasť na všetkých podujatiach je záväzná, keďže stretnutia na seba nadväzujú, ale dá sa dohodnúť na prípadnej nahrávke, ak sa občas nevieš pripojiť naživo.

INVESTÍCIA: 90,- eur za celý program a Tvoj časový záväzok, že na sebe budeš každodenne aktívne pracovať prinajmenšom po dobu 5 minút.

NÁPLŇ PRÁCE: Kundalini joga a meditácia, pránické, zemské, šamanské alebo kvantové postupy práce s energiou, terapeutické a kreatívne techniky práce so svojím Vnútorným dieťaťom, Vyšším Ja, svetelnými kódmi, sprievodcami a bytosťami Svetla, multidimenzionálnou predstavivosťou a tvorivosťou.

OČAKÁVANÝ VÝSLEDOK: Senzorická bytosť Veku Vodnára, ktorá je doma sama v sebe, má ťažisko v bode stredu bez ohľadu na okolité ťahy a tlaky, jej ochrana je silné vyžarovanie Lásky, ktorú rozpoznáva ako esenciu seba samej, za ktorú je nekonečne a sústavne vďačná.

MAPA VANDROVKY: Vajce si na nej veselo spieva mantru “Ďakujem pekne”, či je cesta kľukatá a hrboľatá, alebo hladká anudná; nechá sa viesť srdcom a intuíciou, a ani si nevšimneako sa mu vyhli nástrahy a pasce vďaka vlastnému nastaveniu,nasmerovaniu a dôvere vo svoj prerod, či znovuzrod.

S iskričkou dobrej nálady cez oceán

slovenským muškám svetluškám

túto svetelnú šifru “shape-shifterov” zasielam,

Jana Ziman/GBK

19.7. 2020 - Odpovede na odozvy:

1. Ak nemáš doma wifi, môžeš sa pridať k niekomu inému z našej skupiny? Byť v malých skupinkách nie je na závadu, možno práve naopak. Kundalini komunita v Bratislave je celkom prepojená a cezo mňa sa dá tiež nakontaktovať na niekoho z účastníkov. Stačí sa ozvať a Tí, ktorí sú už prihlásení, ponúknuť:-)
2. Ak máš internetové spojenie, stiahni si aplikáciu ZOOM a trochu sa v nej zorientuj, najlepšie do utorka.
V stredu odo mňa dostaneš pozvánku cez ZOOM Link, na ktorý keď klikneš, tak to pôjde ako po masle:-) Ak máš obavy, tak možno aspoň toto prvé stretnutie vieš absolvovať s niekým ďalším v našej skupine?
3. Všetky podujatia budú nahraté a budeš si ich môcť prehrávať cez SUTRA portál, kde Ťa tiež pozvem a je ho jednoduché používať. Takže, ak nebudeš na príjme naživo pri niektorých stretnutiach v stredu, nevadí. Dobehneš to a pridáš sa k skupine pomedzi stretnutia cez odozvy a materiály, ktoré budú zavesené na SUTRA stránke len pre nás.
4. Koľko času pred obrazovkou tejto vandrovke budeš venovať, je vlastne na Tvojej slobodnej vôli. Podstatné, je, že budeš nasledovať energetickú postupnosť tohto prerodu, a sedieť sám so sebou na svojom vajci každý deň bez počítača, čo je napájačka na prirodzené sily Vesmíru a Zeme.
5. Naše prvé stretnutie bude na začiatku o orientácii ako spoločne používať ZOOM a na konci ako používať SUTRA ku komunikácii medzi stretnutiami. Verím, že to bude výživné a ľahko stráviteľné:-)
6. K technickým otázkam si vieš isto pozvať nejakého počítačového génia z okolia. K obsahovej a personálnej náplni sa všetci v Liahni zaväzujeme k mlčanlivosti: "čo do kruhu vojde, to v ňom aj zostáva". Týka sa to aj príslušníkov Tvojej domácnosti, rodiny, priateľov... Len tak si vieme vytvoriť intimitu kruhu a dovoliť si byť otvorení, úprimní a sami sebou. Nakoniec, v Liahni si pestujeme integritu vlastnej osobnosti, a ak už sme v týchto Svetelných rezonanciách, verím, že "jeden za všetkých a všetci za jedného" bude úplnou prirodzenosťou. K tomu možno napomôže aj meno, pod ktorým každý vstúpime do Liahne, ktoré nemusí byť Tvoje formálne, ale možno detské, vysnívané, duchovné, atď.
Verím, že Vám tieto vhľady napomôžu pri finálnom rozhodovaní. Ak nie úplne, stačí sa ozvať...
 
Srdiečkovo a slniečkovo,
Jana
 

Liaheň je odozva na výzvu vytvárať nové formy efektívneho presvetľovania vedomia planéty ZEM cez tých, ktorí rezonujú s poslaním Pracovníka Svetla. Tým, že ste TU potvrdzujete túto urgentnú potrebu a frustráciu nedostatku foriem účinnej aplikácie SVETLA. Liaheň nie je o mne, ale o nás, ja sa liahnem s Vami a Vedomie samotné sa cez nás všetkých pozerá samo na seba cez neustály pohyb a zmenu.

Cez POMENOVANIE prejavov vedomia v každom z nás sa navzájom učíme a vytvárame jazyk Svetla.

Poslanie Kundalini Inkubátora je kultivovať vyššie rezonancie, kde hanivé výrazy nepatria. 

Veľký Duch je “v” našom utrpení a znáša to najhoršie, čo ľudstvo vytvára, aby ho premenilo. Premena (transformácia) sa deje cez nás, ak sa necháme „použiť“. Súčasťou „byť použitia“ je aj mať hlas, ktorý sa neprikláňa k polaritám, hlas, ktorý nie je nepriateľský ani pasívny. Hlas, ktorý má v sebe „áno“ pre Ducha v nás všetkých, a „nie“ voči ublíženiu hocičomu alebo komukoľvek, teda blížnemu svojmu.
Učenie Blackfeet Indiánov