Desiatkový rok a Vek Vodnára

Deviatkový rok zavŕšenia je za nami. Ak zotrváva pocit, že máte k nemu ešte nejaké podĺžnosti, skúste cestu odpustenia; k vytvoreniu priestoru na niečo nové, zdravé a láskyplné. Čím viac z nás sa k týmto novým odľahčeným frekvenciám pridá, tým priaznivejšie podmienky spoločne vytvoríme na prerod vedomia na našej drahej planéte Zem. K tomu smerujú všetky podujatia naplánované na apríl a máj 2017. Konštelácia planét bude v tomto období skutočne prelomová, zaznamenaná naposledy v roku 1446, a smeruje k epochálnym zmenám. K tomu jednotkový rok, 2+0+1+7=10 na nevídané začiatky, alebo podľa systému 10 Svetelných tiel v tantrickej numerológii, rok 10-ho, Žiariaceho tela. Pozývam Vás na vytvorenie spoločnej žiary, ktorá vnesie svetlo aj do najtmavších zákutí:

Prehľad seminárov pre rok 2017 >> TU <<

V učení Yogi Bhajana máme Päť Sutier pre Vek Vodnára:
1. Uvedom si, že ten druhý človek si ty.
2. Každá prekážka sa dá prekonať.
3. Keď Ťa tlačia okolnosti, začni jednať a tlak zmizne.
4. Cháp všetko cez súcit, inak nepochopíš dobu.
5. Vibruj Vesmírom a Vesmír Ti otvorí cestu.

Vek Vodnára ponúka príležitosti zmeniť svet. Často zachraňujeme všetkých a všetko navôkol a vo vlastnom vnútri prebieha najväčšia kríza. Vraj vnútorný pocit mieru, pokoja a lásky je len pre “vyvolených”… Typickou výhovorkou je, že nemám čas, peniaze, priestor a ani energiu – nemôžem si dovoliť starať sa o seba! Môžeš si dovoliť byť nervózna, nahnevaná, ustráchaná a chorá?

Bojíme sa 3. svetovej vojny, ktorá sa už dávno koná, len v inej podobe na akú sme zvyknutí. Bitevné pole je kolektívna myseľ. Každý jeden z nás si každou myšlienkou a pocitom volí komu odovzdá svoju energiu:

Silám strachu, násilia, zúfalstva a nenávisti
alebo
Silám lásky, súcitu, pokoja a vďaky.

Mám hodnotu! Mám tiež slobodnú voľbu a spolu s ňou priamu zodpovednosť za to, na ktorú stranu sa kolektívna myseľ tejto planéty preváži! Preto Ti je zrazu prístupná aj Kundalini joga, ktorá bola po tisícročia prísne utajovaná. Dnes je “vyvolený” každý, kto si zvolí vedomú cestu. Dostupných ciest na kultiváciu Svetla a Lásky v nás je nesmierne veľa. Tak si ju dovoľ a pomôžeš tým všetkým! Vibruj Vesmírom a Vesmír Ti otvorí cestu, pretože si dôležitý-á! Z priamej skúsenosti viem, že sa stačilo prihlásiť, vedome vytvoriť záväzok, a pokiaľ táto voľba bola v súlade so všeobecným dobrom, v správnom čase a na správnom mieste, všetko sa zázračne nastavilo tak, že bol aj čas, aj peniažky, aj energia…