BOLIVIA 2021/2022.


Map Unavailable

Dátum/Čas
Dátum - 19/11/2021
All Day

Výprava do BOLÍVIE je stále pre Vás otvorená, info-stránka dostupná na SUTRA-portále cez nasledovný link, hoci nie všetko info na nej je ešte aktuálne, keďže okolnosti tejto cesty sú v živom každodennom pohybe a vývine. 

LINK: https://sutra.co/circle/mk9lht/circles

Ja tam plánujem byť fyzicky prítomná až do 15.1. 2022 a odtiaľ prísť za rodinou na Slovensko, kde by som mohla pobudnúť do polovice februára 2022. A ako to býva…človek mieni a život mení, bude tak, ako vie najlepšie byť…

Zatiaľ len toľko, že ak Vám “pípne” signál “Bolívia”, tak aj keď ja nebudem v dosahu, viete sa napojiť na našich spojencov v Andách v centre  Allkamari La Paz a cez nich sa ku nám dopracovať vo fyzickej podobe aj v neskoršom termíne, prípadne nechať pre nás cez nich výzvu na prepojenie sa cez digitálny svet. 

V iných rozmeroch zostávame prepojení a nastavení na spoločnú Misiu Planéta Zem. Pošlite prosím svoje silné lúče okolo Zimného Slnovratu, kedy budem 4 dni (18.- 21.12. 2021) v Tanci Slnka a Mesiaca za nás všetkých a všetko ako CELOK…a každý ste do poslednej chvíle vítaní sa pridať aj vo fyzickej podobe.

Cez email ani telefón nebudem dostupná až dokedy prídem v Novom roku na Sk.

Takže týmto sa aj dočasne lúčim a porúčam sa z mediálnych horizontov.

Želám krásny farebný a voňavý zvyšok jesene, po ňom výživný a útulný zimný odpočinok v súladne rezonančných spoločenstvách a kruhoch srdiečok bubnujúcich na oslavu Matky Zeme a všetkých jej bytostí.

Pripomínam, že na mojom Youtube kanále sú voľne dostupné videá aj audiá, ktoré priebečne vznikali cez moje posledné programy a pokiaľ neboli dôverného charakteru, sú voľne prístupné. 

LINK: https://www.youtube.com/channel/UCNA3UyvAb3jfjsKe9LmgjEA/videos

Pre účastníkov mojich programov na SUTRE: tieto portály pre Vás zostávajú otvorené, dostupné a berte ich ako skliepok pokladov, ktorý sme spolu nahromadili a len tam čakajú na Vás, aby ste z nich znovu prišli ochutnať a občerstviť sa. 

LINK: https://sutra.co/home

Dobrú chuť k multirozmerom Dožiniek, adventu Vianoc a všetkých sviatkov, ktoré sú pred nami.

Ďakujem nám aj za všetko čo je za nami na našej spoločnej ceste, za Váš záujem, prácu sami na sebe a tým zároveň aj za aktiváciu mojich osobných darov, s ktorými sa takto s Vami viem podeliť. Teším sa na nás v nastávajúcich a črtajúcich sa podobenstvách. 

Sat Nam, Wahe Guru, Namaste,

Do počutia a videnia v roku 2022 tu na Zemi alebo aj v nebi 🙂

Zbohom/S-Bohom, 

Jana/Modrana/G-Bhai-K

Modrana Co-Creation

www.kundalinijogaslovensko.com

janaziman@shaw.ca