Perly rozpoznania z Kundalini Inkubátora 2020

Z hľadiska dôvernosti tohto kruhu ich uvádzam anonymne… až na moje meno… Modrana:

Vo mne sa práve dnes v noci v akejsi snovej modrej Liahni vyformovala MODRANA CO-CREATION, Juch!Moje štvrté dieťa...odnož Anahata Yoga and Healing...ktorá sa narodila tiež na jeseň v roku 2004...a teraz vedome a naplno CO-CREATION..kedy už rozoznávam, že to som nie moje malé ja, ale Veľké Kozmické JA VEDOMIE žmurkajúce ako Modrý Kozmický Motýľ Avatar... Súzvučí s Liahňou cez obrázok dolu, ktorý som nakreslila cez Kundalini Ladies Camp 29.8. 2020, ktorý som Vám už spomenula, že ako ma udivil spoločným jazykom, imagináciou a obsahom, takže som skonštatovala, že všetci takto iideme na spoločnej kvantovej vlne a oslavovala som. Oslavujem aj dnes, ten štvorlístok vo Veľkom Vajci (ďalšie VV, hi-hi, pozri úvod do Kundalini Inkubátora nadstavby..toto už je tretie VV...), v ktorom sme všetci ako perly rozpoznania Vyššieho Vedomia (červené bodky vo vajci), a Žijúca otázka "Ako do tohto dokážem vniesť svoje srdce?" a pod obrázkom "New Me" t.j. Nové Ja, čo sa zo mňa osobne kľuje ako MODRANA. 

 

Účastníci tejto spoločnej vandrovky:

 

Do PERLY môjho ROZPOZNANIA by som dala :

AKTIVÁCIA HARY - Prebudenie a upevnenie stredu

Pripomenutie na zabudnuté z KTO SOM na ČO SOM

Precitnutie k ESENCII - v mojom prípade citrónová

Milovať sa taká aká som

Vnímanie Ega ako spolupracovníka - neobchádzať ho....s touto zmenou vo mne sa celé okolie mení a ja nekomentujem, len pozorujem…

 

 

SOM večný MIH

ukotvujem v tele svoj dych

s láskou v svetle na novej ceste

žiarim, svietim, blikám  

vibrujem

vo svetle z hlboka dýcham

ďalšie vyliahnuté vajká na ceste vítam :oD

 

 

Rada by som sa Modrane a všetkým v kruhu Liahne poďakovala za vytvorenie keatívneho a nesmierne inšpiratívneho energetického priestoru. 

Ďakujem za možnosť "ochutnať" a precítiť osobný rast, vlastné rozpadnutie , následný prerod, vnútornú očistu, cenné osobné posolstvá a s nimi aj nasmerovanie k Pravde v tom dennodennom  víre našej snovej ilúzie, ktorú žijeme.

Ďakujem za možnosť precítiť, a sledovať v živote čo to znamená žiariť z vnútra. Ďakujem za možnosť a príležitosť precítiť rozsah,hĺbku až nekonečnosť Sily, ktorá sa v každom z nás skrýva a ktorá už nespí. Dôverujem jej, cítim ju, mám ju!

A ešte nesmiem zabudnúť, ďakujem za nesmierne podnetné a liečivé diskusie po stredových Liahňach. Skutočné medicíny!

Vážim si a ďakujem za cennú skúsenosť zo spojenia týchto našich úžasných Síl pod Modraniným vedením.

To všetko za čo som vďačná a čo sú pre mňa "vyklíčené semienka" ( perly rozpoznania)  si odnášam ako Poklady z tohto projektu aby som si ich mohla ako cenné Poklady uchovať v srdci, chrániť ich, zasadiť, polievať, pestovať, zušľachťovať, rozmnožovať  a ich plody ďalej rozsievať v prospech všetkých.

Ďakujem, ďakujem, ďakujem veľmi pekne.

Sat Nam

 

 

Chcem podakovat za spolocny cas v Liahni. Ktora ma paradoxne doviedla na uplny zaciatok.

Pochopenie, ze mozem robit cokolvek, cvicenia, meditacie, kurzy..ale pokial nemam centrum v sebe, v ktorom som ukotvena a kam sa mozem vratit, tak to je castokrat marna snaha.

Ze najdolezitejsie je budovat si ukotvenie v sebe, aby ked odletim, ako ja zvyknem, som sa vedela vratit spat, a nie o mesiac, a za pomoci okolia, ale sama a co najskor. Uplne mi to docvaklo pri poslednej debate na zoome. Klik. A to, co som pocuvala 5 rokov ci kolko od Janky, o dolezitosti hary, a byt okom hurikanu atd, som zacala chapat az teraz :))). Aj vdaka zdielaniam ze ako to v praxi naozaj funguje a ze nestaci sa venovat tomu 5 minut a je to, ale pocas dna sa navracat do hary, vzdy ked si spomeniem. Vedome sa k nej vracat, aj ked ju trebars este necitim.

Celkom sa na tom bavim ze kolko mi trvalo kym som to pochopila, ale aj oslavujem ze tadaaa, doslo mi to :).

A tak som opat na zaciatku cesty, vajce ide na vandrovku :).

Dakujem dakujem dakujem pekne, ze mozem, ze sme, a Modrana tebe za uzasne vedenie, audionahravky su paradne, aj texty, vela mi pri nich dochadza, aj zdielania ostatnych, su to velke veci. Kym vsetko ponachadzam a preluskam urcite mi este par veci docvakne. 

Objimam vas, sme v spojeni,

Sat Nam.

 

 

Včera bol obrad jesennej rovnodennosti na Červenom Kameni. Bol nádherný, slnečný, veľmi teplý deň. Vybrala som sa do lesa už pred poludním a až do obradu som sa túlala lesom, zväčša mimo vychodených chodníčkov, len tak, s buzolou na krku. Nechala som sebou prúdiť pocity, dojmy a myšlienky spojené s našou Liahňou s cieľom stvoriť môj príspevok na dožinkovú slávnosť. Spomínala som aj na to, ako sme spoločne s mnohými z Vás v týchto miestach čupeli v daždi pod skalami, vnímali auru stromov a prepájali sa s nimi v našich cvičeniach... A nekonečne veľa ráz som opakovala: Bolo-Je-Bude, Bolo-Je-Bude, Bolo-Je-Bude...

Bolo toho veľa, čím sme spolu v Liahni prešli. A cesta to bola intenzívna. Ak by som mala stručne zhrnúť, čo si odnášam najintenzívnejšie, tak je to JEDNO-DUCH-OSŤ. A pocit vďaky a dôvery.

Mohla by som sa trápiť celkom vážnymi skutočnosťami, ktoré sa mi udiali resp. dejú, snažiť sa ich za každú cenu zmeniť, bojovať s nimi..., ale nerobím to. Nechávam život plynúť a som v súlade s tým, čo sa mi práve deje. Naučila som sa veci pustiť, nelipnúť na minulosti, neplánovať budúcnosť, nemať očakávania, netlačiť na pílu. V pokoji, v pokore, s veľkou vďakou za to, že som zdravá (aj keď občas niečo poriadne zabolí, no ja už viem, že bolesť mi chce pomôcť dostať sa ďalej), že mám bezpečné zázemie, že MÔŽEM. Vo viere, že ak niečo o/d/púšťam, vytvára sa priestor pre niečo nové, lepšie. Dôverujem procesu. Tomu, že život je ľahký. To všetko hojí moju prvotnú ranu – strach z existenčnej neistoty.

Prebrala som plnú zodpovednosť za to, ako sa cítim. Som naplno sama sebou, radostne, spontánne, bez akéhokoľvek strachu, slobodne. Cítim sa byť vo svojom strede, sedím na svojom tróne. Žiarim. Pripomínam si, že aj keď sa niekedy cítim sama, nie som sama.

Snažím sa dostať hlbšie do svojho vnútra a tiež „poza“. Trpezlivo a vytrvalo. Tá cesta je (možno) ešte dlhá... a ja sa na ňu teším.

Dokonale šťastná som v chráme prírody. Tieto dni plné mäkkých lúčov slnka sú rovnako kúzelné v spoločnosti šantiacich detí, žabiek a užoviek v čistučkej voňavej vode čunovského jazera ako aj v tônistých lesoch Karpát v sedle môjho biku. Chvíle, kedy tichúčko sedím opretá o kmeň brata stromu, nechávam sa hladkať slnkom a hravým vánkom, počúvam spev vtákov, padanie suchých listov a žaluďov, praskajúce vetvičky pod nôžkami štíhlych srniek, sú pre mňa najkrajšou meditáciou a precítením Jedno-ty a súčasne Jedno-duch-osti života.

V mysli mi stále rezonuje výrok, že „pokiaľ to nie je paradox, tak to nie je pravda“. Z tejto – pre mňa novej - perspektívy pozorujem pravdy okolo seba a skladám si z toho provokatívnu mozaiku. Pravda je v mojom živote veľká téma. Možno aj pravda a dôvera patria medzi moje prvotné rany. Rozhodne patrili medzi hodnoty, na ktorých som lipla. Paradox :-)?

Veľká vďaka Janke Modrane za vytvorenie tohoto úžasného priestoru, za jej oddanosť procesu a láskyplné zohrievanie hniezda.

 

 

Perla rozpoznania som som...v celom procese naciteni a diania v liahni som teraz a tu ...a pocas nej a toho co bude nasledovat sa ocenujem...Dakujem sebe...Janke ..sprievodcom...Majstrom podporovatelom...Slniecku/slniecku hihi..rodovej linii lasok opatrovatelom...Vam.. a mojej Rodine, ze su. Milujem Vas..Na zaciatku liahne,ked Janka ukazala selenitovu gulu,usmiala som sa..taka ista gula, len mensia je v mojej spalni na stoliku a svieti...pocit cez telo.prisiel.".wau" potvrdenie sucinnosti...moja mala selenitka strazkyna ma sem.doviedla...Dakujem...a doverujem.v proces..dnes.v noci ma zobudilo.i..dnes super pocuvam jankine nahravky a uzivam si krasu noci a pokoja...a zrazu vidim,ze uz sa mi.da vstupit do priecinku Perly rozpoznania..a Dakujem z hlbky srdca za moznost stretnut sa so sebou a Vami...Janka a vsetci tu..Udialo sa toho vela..vela podnetneho a laskyplneho pre mna Pozehnanie..,.pretoze..ked mi teraz tecu slzy zo srdca...a citim hlboky pocit v sebe,ze  Dovera v seba je to..preco som tu...Sat Nam a Milujem Milujem Milujem a stale viac... 

 

 

Myslím, že otvárame (aj s liahňou a inkubátorom) "Pandorinu skrinku" .

Musím byť neustále v strehu 😁 pretože "karma aj darma" "príčina a následok" sa v mžiku dejú.... A to som len človiečik, ktorý robí chybičky, ako hocikto iný - stačí malinká zloba a - už je tu šťuchanec do druhého auta 😌, hoci sa to celé v dobré obráti (hooponopono ráno a SaTaNaMa Ra Ma Da Sa po ceste v aute) to dianie vo vnútri (vlnobitie, či hojdanie na vlnkách) sa stále deje a už tomu začínam rozumieť - ďakujem vám všetkým moc, moc, moc

Viem, že všetko je tak rýchle a tak silne vedomé, lebo musí dôjsť k ďalšiemu kroku, k zápisu do pamäti buniek, to vedomé vedomie sa musí stať mojou súčasťou, musím prestať spať, musím otvoriť všetky svoje zmysly a stať sa vedomým Vedomím.

Ešte raz, ďakujem, ďakujem ďakujem pekne, Vám všetkým. Ľúbim vás a som nesmierne vďačná, že energie Matky Zeme sa takto prepájajú 😃😉💞👍 atď pre všetkých vás tam v diaľke....

 

Obraz namaľovala Michaela Flow