Prvotná rana - cesta k oslobodeniu

Saša seminár Prvotná rana = Cesta k oslobodeniu - október 2016

Centrum Biolka, Modra-Kráľová

Ďakujem za dva nádherné dni v krásnom prostredí v kruhu milých otvorených ľudí. Veľmi sa mi páči spôsob akým pracuješ a odovzdávaš svoje poznanie na rozširovanie svetla. Celý čas som pociťovala atmosféru pokoja a bezpečia.
Už počas našich stretnutí som si začala uvedomovať zmeny, ktoré sa začali naštartovávať po našich cvičeniach, spievaní mantier, zdielaní v kruhu, pri spoločnom obede, na izbe……
Postupné uvoľňovanie celého tela, mysle, zvýšenie pozornosti, vnímania, pokoja, otvorenosti, ale hlavne uvedomia si vecí, ktoré som mala v podvedomí a prišiel pocit – veď takto som to celý čas cítila, len mi to zatiaľ nikto tak jasne neosvietil, aby som tomu celému, čo sa mi v tomto svete deje, porozumela.
Prvotná rana aj znovuzrodenie ma veľmi zasiahli. Celé to prevedenie z Tvojej strany bolo úžasné. Jednoduché, jasné, s Tvojou pomocou tak autentické. To sa nedá zdielať, iba zažiť. Máš v rukách veľký dar a ja som veľmi vďačná, že sa naše cesty stretli. Za všetko Ti veľmi pekne ďakujem a zo srcdca prajem veľa sil, radosti a lásky na ceste za svetlom.

Mirka seminár Prvotná rana = Cesta k oslobodeniu - júl 2016

Centrum Via Nesvija, Bratislava

Odporúčam všetkým, ktorých prenasleduje nejaká boliestka väčšia alebo menšia, komplex vypestovaný a vymojkaný :))) a ktorí na sebe chcú zapracovať. Mne osobne ten víkend pomohol uvedomiť si na vlastnej koži (a duši) klišé…akou drobnou súčasťou sveta a vesmíru sme, prečo sa nehnevať, ale odpúšťať…(a najmä spôsob ako)…veľmi oslobodzujúci pocit. Janka je pri tom úžasným sprievodcom a učiteľom, ale budete pri nej tiež cítiť, že je človekom z mäsa a kostí. No hĺbku, do ktorej pôjdete, si musíte dovoliť sami.

Jani seminár Prvotná rana = Cesta k oslobodeniu - júl 2016

Centrum Via Nesvija, Bratislava

ĎAKUJEM KRÁSNE ZA VŠETKY POCITY, BOLESTI AJ UVEDOMENIA.

Janka seminár Prvotná rana = Cesta k oslobodeniu - júl 2016

Centrum Via Nesvija, Bratislava

Na seminári som sa na moment vrátila do raného detstva. Dospela k poznaniu, že svojich rodičov som si vybrala ja sama. Vžila sa do kože matky. Spolu s plačom uvolnila zadržiavané emócie. Precítila vďaku. Lásku a pocit, že svojich rodičov nadovšetko milujem. V praxi na tom samozrejme treba ešte trošku popracovať. Každopádne to zmenilo a stále mení môj postoj k sebe samej a k okoliu a čo je najúžasnejšie, okolie sa mení so mnou.

Zuzana seminár Prvotná rana = Cesta k oslobodeniu - júl 2016

Centrum Via Nesvija, Bratislava

S Kundalini jogou som sa stretla po prvý krát, ťažko sa mi hodnotí prínos jednotlivých aktivít. Seminár na mňa ako celok veľmi zapôsobil, odvtedy sa moje úzkosti podstatne zmiernili, niektoré dni ich vôbec nepociťujem. Opäť mám radosť zo života. Do každého dňa som zaradila meditáciu, v ktorej prijímam a ďakujem za všetko, čo mi život prináša. Toto uvedomenie považujem pre mňa za najväčší prínos zo seminára. Ďakujem Vám, že ste ma k tomuto uvedomeniu priviedli.

Janka seminár Prvotná rana = Cesta k oslobodeniu - júl 2016

Centrum Via Nesvija, Bratislava

Na začiatku som stále mala pocit, že neviem uchopiť a dotknúť sa tej svojej skutočne primárnej rany. Prišlo to postupne ako sme pracovali s telom, dychom a zároveň tomu veľmi napomohla tá časť, keď sme ťahali karty + výroky rodičov. Tam sa to prečistilo; a môžem povedať že som skutočne tú svoju prvotnú ranu doteraz žila, naplno. Za ten vhľad a zvedomenie som vďačná. Vnímam to ako začiatok 🙂