Liečivé srdcia: kruh dôvery pre ženy

Kruh odhodlaných žien, ktoré sú na ceste sebapoznávania, rozpomínania sa na dary svojej duše a nachádzania nového spôsobu bytia a žitia. V intímnej atmosfére max. 6 držiteliek kruhu vytvoríme posvätný priestor a vložíme na oltár Stvorenia svoje svetlo aj tmu, vnútorné iskry aj tiene, strachy aj lásku, pochybnosti aj presvedčenia. Počas jedného mesiaca nášho života sa budeme navzájom zrkadliť a sledovať alchýmiu energií nadelených ženám v mesačnom cykle. Za pomoci Kundalini krijí, meditácií a iných terapeutických a transformačných metód  budeme odvíjať a rozvíjať svoju spôsobilosť harmonizovať polarity života. Výsledkom bude ďalší kúsok mozaiky do vedomého obrazu seba samej, čím posilníme sebadôveru a dôveru v zmysluplnosť cesty životom.

Čo sa vkladá do kruhu, to v ňom aj zostáva. Každá žena vchádza do kruhu s prísľubom mlčanlivosti, čo prirodzene posilní jej integritu a dôstojnosť. Predpokladá sa aj dodržiavanie Protokolu pre cvičenie Kundalini jogy a pravidelná účasť. Ide o uzavretú skupinu v priestoroch rodinného domu v Petržalke. Záujemkyne prosím pošlite zopár riadkov o tom, čo Vás do tohto kruhu smeruje a volá.

Vítaný je vklad 110 eur za 3 4hodinové stretnutia. Viac info TU

 

Víkendový pobyt na tému:

Čo sa so mnou deje? Výzvy a dary Veku Vodnára v dennom živote.

Kedy: piatok 18.10. od 14.00 - nedeľa 20.10. 2019 do 18.00 hod.
Kde: Biolka, Partizánska 76, Modra-Kráľová  
Hodnota: 310.- eur najneskôr do 30.9. 2019 (vieme sa dohodnúť aj inak), zahŕňa ubytovanie, stravu, a pitný režim
Registrácia: cez email a so zálohovou platbou 55.- eur;
Seminár povedie Jana Ziman/Guru Bhai Kaur za diaľkovej asistencie WillowWalker/Larry
Viac info TU 

 

AKTIVÁCIA SEBAVNÍMANIA – TELO AKO SENZOR

 

V našej kultúre sme sa odnaučili vnímať a nasledovať signály nášho tela. Tento kurz ponúka návod ako používať telo ako spoľahlivý a neomylný dopravný prostriedok na ceste životom. Bude to dynamická práca s pohybom a dychom, skupinová interakcia, sebavnimanie, preciťovanie svojho fyzického a energetického tela, uvedomenie si emočných a mentálnych konceptov, ktoré s nimi súvisia. Výsledkom by mala byť inšpirácia uplatňovať akési energetické hranice v osobných a pracovných vzťahoch, čo automaticky zharmonizuje osobnosť človeka s okolitým svetom. Pochopíme, že sa nemusíme za ničím naháňať, ani si nič vynucovať, stačí sa uvelebiť do vlastného JA a otvoriť sa tomu čo je v súzvuku s frekvenciou srdca.

Kto som, na čo som tu a ako presadím a ochránim svoju jedinečnosť? Ktoré sny a ambície sú skutočne moje? Sú role a ciele, do ktorých vkladám svoju životnú energiu, v súzvuku s volaním srdca? Mám vo svojom živote dostatok priestoru voľne dýchať, slobodne sa rozhodovať, rozvíjať sa a rásť? Podlieham vonkajšiemu tlaku, pochybnostiam, strachu, a volím cestu menšieho odporu na úkor vlastnej vitality a zmysluplnosti bytia? Cítim sa ako obeť vonkajších okolností alebo sedím pevne v sedle ako bojovník svojho vnútorného svetla? Riskujem zmenu a nebojím sa pravdy, hoci je bolestivá a nepríjemná?

Techniky Integratívnej Psychoterapie Tela (IBP) nám v tomto psycho-somatickom zážitkovom kurze sprostredkujú nahliadnutie poza nánosy mentálnych a emočných vzorcov, presvedčení a predsavzatí, ktoré nás často oddeľujú od vnútornej podstaty. Žiť v pravde so sebou samým v tomto ponímaní znamená akýsi návrat k vnútornému dieťaťu a “rozpamätávanie sa” cez jeho nevinnosť a bezprostrednosť kto som a aké je moje poslanie. Ono je stále prítomné v tele dospelého jedinca ako neochvejný držiteľ darov a talentov našej prirodzenej jedinečnosti vo viere v ich rozvinutie a naplnenie.

Kurz je vynikajúcou príležitosťou na nahliadnutie, čo sa skrýva pod konfliktnými vzťahmi (s druhými a tiež sami so sebou), neschopnosťou udržať si alebo nájsť harmonický partnerský vzťah, resp. usporiadať si jestvujúce vzťahy. 

Pre koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pre všetkých s dostatočnou dávkou zvedavosti a odvahy rozpoznať svoju pravú tvár. Vek, pohlavie, skúsenosť alebo fyzická zdatnosť nehrajú žiadnu úlohu. Skôr je to miera vyzretia a pripravenosti na prijatie vlastného svetla a tmy. Vhodný aj pre partnerov na obnovenie intimity a prehlbenie vzájomneho pochopenia a tolerancie. Môže slúžiť ako príprava na vedomý vstup do nového vzťahu, resp. očista od nánosov z predošlého nefunkčného spolužitia. Minimálny počet účastníkov je 12 a maximálny 16.

Čo si so sebou priniesť?

Voľné oblečenie a fľaša s vodou sú vítané.

Vynechajte alkohol, drogy, silné lieky, a nejedzte aspoň hodinu pred začiatkom kurzu.

Kedy: 

Pôjde o uzavretú skupinu; séria stretnutí na seba nadväzuje a pôjdeme čím ďalej tým hlbšie do tématiky preciťovania a sebavnímania.

Kde:

Bude oznámené.