ZNOVUZRODENIE

Michaela seminár Znovuzrodenie - október 2016

centrum Biolka v Modre

Bola to jedna úžasná dobrodružná a vedomá cesta, kde som sa naučila veľmi veľa o sebe ale aj o druhých. Konečne som precítila Sat nám a vďaku za to, čoho sa mi dostáva. Veľmi veľa som sa vyplakala.. aj z dojatia aj z bolesti, prechádzalo mnou celé spektrum emócií. Počas meditácií som mala nepopísateľné vízie a precitnutia, z ktorých som nesmierne nadšená. Cvičenia boli veľmi intenzívne a tým, že som išla za svoje limity som ostala hrozne vyčerpaná. Ale každým spánkom sa moja energia zväčšuje a ja začínam sa pomaly vracať k jednotlivým zážitkom a čerpať z nich do súčasnosti. Janka, zo srdca Ti ďakujem, aj Larrymu. Mám vás hlboko v mojom srdci.

Nataša seminár Znovuzrodenie - október 2016

centrum Biolka v Modre

Absolvovala som už viacero seminárov, vrátane zahraničných, ale takú profesionálnu úroveň som ešte nezažila. Bolo vidieť, že z Tvojej strany bolo všetko pekne pripravené a správne nacítené. Počula som, že niektoré baby chceli ísť na aktivitu ale ich odradila vysoká cena na slovenské pomery, čo bola veľká škoda. To čo ty ponúkaš má veľkú hodnotu aj z pohľadu Tvojich skúseností preto rozumiem, že si nastavila cenu tak ako si ju nastavila. Podľa mňa cena tomu čo si nám ponúkla bola adekvátna. Ale to môžu pochopiť iba tí, čo to zažili.
Biolka má veľmi dobrú energiu a preto som sa tam cítila veľmi dobre aj keď z pohľadu pohodlia to nebolo až tak 100 percentne. Zo začiatku sa mi 4 dni zdali veľa, ale po prvom aktívnom dni sme trochu spomalili a všetko sa dalo veľmi pekne absorbovať. Intenzita procesov bola dosť vysoká ale mala som pocit, že sa mi podarilo adaptovať.
Nevedela som si predstaviť čo ten pobyt so mnou urobí, ale myslím, že vo mne naštartoval pozitívnu zmenu a že kundalini je to, čomu sa chcem viac a hlbšie venovať. Tiež som vďačná, že som mohla spoznať kopec spriaznených duší s ktorými som sa mohla podeliť o moje skúsenosti a vedomosti. Pochopila som ako je dôležité počúvať vlastné vnútro a vážiť si to čo mám. Z mojej strany hodnotím podujatie, vrátane jednotlivých aktivít známkou 10. Určite chcem absolvovať ďalší pobyt. Už sa na neho teším.

Lusy seminár Znovuzrodenie - október 2016

centrum Biolka v Modre

Naše večerné meditačné kruhy boli veľmi príjemné, navyše posilnené iba našou ženskou energiou. Cítila som sa ako ženy za starých čias, kedy si vymieňali skúsenosti a zručnosti, „drkotali“, mladé sa učili od staršich a skúsenejšich, staršie možno čerpali energiu a radosť od mladých a všetko s veľkým rešpektom a pokorou. Veľmi mi takéto zmysluplné kruhy chýbajú, keď som zistila, aká je to sila:-) Spoločné zdieľanie v kruhu bol balzam na dušu, cítila som nekonečnú vďaku, že boli devy otvorené a úprimné, že v tichu vypočuli aj mňa, že sme boli ako jedna rodina… Tú ženskú energiu cítim oveľa citlivejšie ako keď sme boli zmiešaní, cítila som sa akoby pod ochranou „starších“ žien a nebála som sa otvoriť ani ja…keď si na to spomeniem, zas plačem, ale to preto, lebo som veľmi vďačná…je to také krásne 🙂
Všetky obrady sú pre mňa akoby posvätné, cítim sa skvelo, čisto a plne otvorená každou bunkou na tele pre napojenie sa na posvätnú energiu. Centrálny “oltár“ bol úžasný „akumulátor“ energie, taký vlastný oltárik mi vznikol aj doma, ktorý si zapaľujem pri každodennej meditácii 🙂 Kruh Novu v lese bola brutal sila 🙂 úplne prepojenie s prírodou som tam cítila, ešte keď som si potichu bubnovala, bol to ako tlkot srdca zeme.
Slovná vďaka je len čiastočka toho, čo cítim za tvoje a Larryho zdieľanie… naozaj ďakujem za vašu úprimnú lásku, že ste…

Mária seminár Znovuzrodenie - október 2016

centrum Biolka v Modre

Intenzita procesov mi vyhovovala. Po workshope mám pocit väčšieho uzemnenia a vnútornej pevnosti. Aj keď som nenašla jednoznačnú odpoveď na to kto som a jednoznačnú „mapu“, ako ďalej, workshop ma veľmi naplnil a inšpiroval. Určite som si odniesla zhmotnenie vnútorného kritika – môjho malého tučnučkého Gerarda. 🙂 Veľmi sa mi páčilo prepojenie aktivít s prírodou, ale rovnako som si užívala cvičenie indoor. Sála má totiž čarovnú energiu. Tiež bolo inšpirujúce počuť osudy a múdrosť ostatných žien. Víkend opäť prehľbil moju náklonnosť a vieru v kundalini yogu. Session s Larrym bola príjemným bonusom. Ocenila som harmonizáciu čakier, myslím, že práve to prispelo k môjmu pocitu uzemnenia po workshope. A tiež predstavenie cesty k „vyšším radcom“. Ďakujem za dar spoločných chvíľ a zdieľaného učenia. Sat nam.

Elenka seminár Znovuzrodenie - október 2016

centrum Biolka v Modre

Bolo to také, ako malo byť. Veď som Ti aj spomínala, že večer v posteli som položila otázku a Ty si mi hneď ráno na ňu odpovedala. Keď sa mi spustili nejaké procesy a bolo mi zle od žalúdka, poslala si ma k Larrymu pre pomoc a uľavilo sa mi. Veľmi sa mi páčil tanec – to je meditácia pre ženy:) Milujem oheň a bolo super, že sme si ho urobili v prírode, aj to spievanie mi krásne otváralo hrdlo a niekedy by som aj potrebovala doslova kričať z plných pľúc. Som vďačná za to, že nás Ty a Larry učíte veci – ako komunikovať so stromami, vymienať si s nimi energiu,… Ty si nám na Lovinke rozprávala o Vnútornom kyvadle. To je najviac, čo môžete urobiť…odovzdať svoje skúsenosti, múdrosť predkov ľuďom. Mám pocit, že sa takto „vraciam domov“, hoci sa mi zatiaľ nedarí všetko „vidieť“ a „cítiť“, ako by som chcela. Ale myslím, že to mám len niekde v sebe hlboko schované, lebo ako dieťa som to zrejme vedela a robila… napr. spontánne objímala stromy a spievala pri tom, často som sa zabávala pozeraním na špičku nosa ( a neskôr som zistila, že si tak trénujeme tretie oko:))) Veľmi oceňujem, že som cítila, že keby som za Vami, Tebou a Larrym, prišla s čímkoľvek, vypočuli by ste ma, odpovedali…